شرکت آروین حیات آتی ونوس

شرکت “آروین حیات آتی ونوس” با تکیه بر دانش مدیران حرفه ای و با تجربه در حوزه های مختلف مشاوره و مدیریت اجرایی صادراتی ، اینک فعالیت خود را با هدف صادرات و واردات محصولات کشاورزی و مواد غذایی در سال ۲۰۱۹ آغاز کرده است.

این شرکت با بهره گیری از جدیدترین متدهای علمی و عملی مورد استفاده در اقتصاد مدرن جهانی، با سرعت چشمگیری در حال رشد و توسعه بازارهای هدف خود در کشورهای همسایه است؛ گسترش دامنه فعالیت به کشورهای آسیای شرقی، اروپای شرقی، روسیه و آسیای میانه از برنامه ­های شرکت در آینده ­ای نزدیک خواهد بود.

شرکت آروین حیات آتی ونوس در زمینه واردات و صادرات، فروش داخلی و بین المللی، ارائه محصولات با بالاترین کیفیت، شریکی مورد اعتماد برای شما خواهد بود و در طول همکاری، ثابت قدم و وفادار باقی خواهد ماند.

Arvinhayat-Mision


ماموریت

استراتژی ما سرآمدی در ارائه محصولات کشاورزی تازه، سالم، مطلوب و در دسترس است و ما با اراده و اشتیاق به آن پایبند خواهیم ماند.
و همواره، خدمات برازنده برای مشتریانمان به ارمغان می آوریم و با همدلی و همراهی دوستانمان، موانع را از سر راه برمی داریم و با خلق بازارهای جدید، آنقدر به غیر ممکن ها زل میزنیم تا به ما چشمک بزنند .

چشم انداز

ما با تمام وجود به قدرت استاندارد سازی فعالیتها و کار تیمی جهت ارائه مطلوب ترین محصولات کشاورزی برای جهانیان باور داریم تا دنیایی سالم تر شادتر و پرانرژی تر بسازیم.

Arvinhayat-Vision
Arvinhayat-Fresh-just-like-life

صادرات محصولات کشاورزی یک مهارت است، بازرسی محصولات کشاورزی یک تخصص؛ ما در این مسیر همواره در کنارتان هستیم


 

گواهینامه ها

Arvinhayat-Certificates

ISO 9001:2015

سیستم مدیریت کیفیت

Arvinhayat-Certificates

ISO 22000:2018

سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی

Arvinhayat-Certificates

HACCP

سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی

Arvinhayat-Certificates

GMP

روش های خوب ساخت

فهرست